piątek, 5 października 2018

możliwości

Polski rząd rozwala polski przemysł. Przepisy powinny być jasne i klarowne. Mogę pracować i płacić, a my ciągle żyjemy w dźungli prawnej, gdzie nic nie wiadomo, a decyzje i interpretacje us ulegają zmianie wstecz. Ten kraj to masakraT o byłoby na tyle jeżeli chodzi o wsparcie polskiego biznesu przez rząd Morawickiego. Unieważnić interpretację sprzed lat i obciążyć odsetkami i zabić prężną firmę. Gratulacje dla US . Genialne. Zagraniczna konkurencja zachwycona.Polscy urzędnicy skarbowi mają mentalność zbójów, czyhających z maczugami w krzakach. Kiedyś wykończyli Optimusa (b. właściciel zajął potem się pasaniem baranów), teraz wykończą Ferro. Cóż, w miejsce polskiej firmy wejdzie na rynek firma np. niemiecka i towar do kupienia będzie. Tylko podatki, zamiast do polskiego budżetu trafią za granicę. Jak to śpiewał Kazik ?
"Minęły długie lata i nie ma już gościńca.Aferze Outsiurcingowej. Kontrolujący mnie urzędnik jasno mi powiedział , że Kmetko jest winny ale my mali przedsiębiorcy musimy ponieść tego konsekwencje i to my za niego mysimy jeszcze raz zapłacić wszystkie podatki i ZUS.
W tym samym teraz miejscu przebiega wzdłuż ulica
I tylko zbóje dalej, ubrani doskonalejIstnieją dwie możliwości... Urzędnik przez kilka lat dokonywał błędnej wykładni przepisów za co powinien ponieść odpowiedzialność prawno karną lub urzędnik celowo wprowadzał w błąd tego podatnika za co również powinien ponieść odpowiedzialność prawno karną. W obydwu przypadkach urzędnik działał na szkodę skarbu państwa! Jeśli jednak urzędnik realizował jedynie wytyczne swych przełożonych to znaczy, że Polska jest krajem bezprawia
Czyhają na ofiarę by złupić ją bezczelniej
Heja ho...Tak skasowali firmę w której pracowałem. Właściciel był uczciwy, zatrudniał nas czterdzieści osób. Płacił ZUS, podatki. Niemiecka firma była na niby. Pracowaliśmy dla nich chyba z pięć lat. Skarbówka wszystko pozamiatała. Nas zwolnili, oni nie dostają nic, ni podatków, ni ZUS. Szef, wspaniały gość. pracuje u i dla Niemca.
Brawo nasi wielcy urzędnicy. Wstyd.
Ręce do góry, daj całe złoto, które wieziesz ze sobą..."Wykończy fiskus polską spółke- wejdzie w to miejsce niemiecka czy angielska i co z tego? najwyżej transfer finansowy pójdzie za granicę, a nie do kieszeni polskich podatników.rozwijała, kupowała liczące się zagraniczne spółki to je polski rząd ubije w imię zysków dla budżetu. Lepiej, żeby Polacy sprzedawali swoje spółki zagranicznym inwestorom niż się użerali z polską skarbówką. Zamiast wspierać polski kapitał to się go niszczy. Ten kraj i jego rząd to jakieś nieporozumienie!Skarbówka zniszczy wszystko co Polskie. Dziwne, że się tak nie przyczepiają do zagranicznych firm? 28mln podatku dla prężnie rozwijającej się firmy, która wykazuje 11mln zysku. Brzmi jak próba osłabienia i doprowadzenia do przejęcia spółki... Pytanie przez kogo...Nie jest Pan Tadeuszem Rydzykiem, który dostaje samochody od bezdomnych lub zbiera setki milionów na stocznie gdańską. Nie jest Pan państwowym molochem nie płacącym ZUS i podatków. Nie jest Pan urzędnikiem rządowym wypłacającym sobie nagrody, bo się Panu te pieniądze należą. Jest Pan dostarczycielem kasy na programy socjalne i pensje dla kadr partyjnych, które zapewnią rządzącym kolejne lata dojnej zmiany.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz